TEAM

Małgorzata Ciszek-Lewicka

 

Zawodniczka KJ Czahary Pogorzelica. Karierę sportową rozpoczynała od wszechstronnego konkursu konia wierzchowego. Aktualnie można ją spotkać na różnych parkurach, na których rywalizuje w dyscyplinie skoki przez przeszkody.  Posiada I klasę sportową. Jest doświadczoną trenerką, bardzo chętnie pracującą z dziećmi. Jest opanowana i zawsze uśmiechnięta. Dystans i umiejętność przekazywania wiedzy powodują, że jej podopieczni szybko pokonują kolejne przeszkody.

Prywatnie jest żoną sportowca i matką trójki dzieci. W swojej sportowej rodzinie odpowiada za logistykę, wyznaczanie kierunków i ustalanie zasad.

13m

Marek Lewicki

 

Zawodnik KJ Czahary Pogorzelica. Uczestnik Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, a także prestiżowego turnieju Meydan FEI Nations Cup w 2010 r., dwukrotny zdobywca Grand Prix Cavaliady w Lublinie (2013) i w Warszawie (2017).  Nieprzerwanie od 2003 roku członek Kadry Narodowej. Jeździ konno od 5 roku życia. Karierę sportową rozpoczynał jako zawodnik WKKW w SK Nowielice. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, zdobywcą złotego medalu w skokach przez przeszkody w kategorii Seniorów w MP w Drzonkowie w 2013 r. Poza własnymi startami z powodzeniem przygotowuje młode konie do sportowej rywalizacji. O jego umiejętnościach najlepiej świadczą wyniki z ostatnich lat z MPMK.

Prywatnie jest mężem zawodniczki i trenerki, a także spełnionym ojciec. Jego życiową pasją są konie. A kiedy już znajduje wolną chwilę, to najbardziej lubi być… w domu.

Marek Team1

Filip Lewicki

 

Zawodnik KJ Czahary Pogorzelica. Od 2014 członek Kadry Narodowej, aktualnie w kategorii Młodzi Jeźdźcy. Jeździ konno od … roku życia. Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma liczne sukcesy, tj. brązowy medal drużynowo na Mistrzostwach Europy Dzieci w 2015 r., dwukrotne zdobycie srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski w kategorii dzieci (2014, 2015) oraz zajęcie 7 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Jakubowicach w 2016 r.

Prywatnie jest synem zawodniczki i zawodnika, bratem Oli i Szymona. Swój czas dzieli między szkołą a końmi. Treningi, jeżdżenie młodych koni pochłaniają go całkowicie, ale czasami znajduje czas na siłownię, łyżwy i inne pozajeździeckie aktywności.

Filip team