STAJNIA CZAHARY

NAUKA JAZDY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANCYH

Serdecznie zapraszamy do Stajni Czahary w Pogorzelicy - ośrodka edukacji jeździeckiej, stworzonego przez Małgorzatę i Marka Lewickich.

W Czaharach jeździectwo jest sportem rodzinnym, w którym nie istnieją bariery wiekowe.

Na naszych Gości czekają dobrze ułożone duże wierzchowce i przyjazne kucyki. Zaawansowanym gwarantujemy dobrą zabawę, początkującym -  podniesienie umiejętności jeździeckich, a tym którzy nie mieli do czynienia z końmi – dużą dawkę pozytywnej energii.

Pokażemy Państwu, dlaczego kochamy konie i jak pięknym sportem jest jeździectwo. Zapraszamy do naszego miejsca na ziemi, gdzie w zgodzie z naturą realizujemy swoje pasje.

OBOZY JEŹDZIECKIE

Klub jeździecki Czahary znajduje się w przepięknej nadmorskiej miejscowości w Pogorzelicy. Na terenie ośrodka znajduje się stajnia, plac do jazdy oraz boisko do siatkówki, badmintona, stół do tenisa, miejsce na ognisko.

Zajęcia z jazdy konnej prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu na najwyższym poziomie, od nauki od podstaw, aż po sport międzynarodowy.

W naszej stajni posiadamy konie, które umożliwiają osiągnięcie progresu bez względu na poziom umiejętności uczestnika zajęć.

Nie ma możliwości przyjazdu z własnym koniem.
Obóz rozpoczynamy w niedziele o 17.00
Kończymy zawodami sobota 12, wyjazd po obiedzie 15.00

W PROGRAMIE:

- 3 h lekcyjne dziennie
- karmienie, czyszczenie, pielęgnacja, siodłanie, jazda na oklep

Podchody, plaża, ping-pong, badminton, pływanie łódką, spacer po lesie, park linowy, przygotowania do zawodów, ognisko, nocny spacer po lesie na plażę, zawody!!!!

Program jest modyfikowany w zależności od pogody i zainteresowania uczestników

Ilość uczestników na obozie 8-10
Wiek 12-14, 14-16

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- nocleg w pokojach dwuosobowych z łazienką
- pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
- opieka wykwalifikowanej kadry

Transport oraz odbiór dzieci we własnym zakresie.